Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A2 pod Łowiczem [Zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. PSP Łowicz
Rafał Klepczarek

Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A2 pod Łowiczem [Zdjęcia]

Rafał Klepczarek

Trzy ciężarówki zderzyły się na autostradzie A2 w Czatolinie (gm. Łyszkowice). Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Łowicka policja ustala przyczyny i okoliczności wypadku, do którego doszło w środę, 10 maja około godziny 12. Na wysokości Czatolina daf zderzył się z ciężarową scanią oraz mercedesem.

- W wyniku zderzenia do szpitala przetransportowano 39-letniego kierowcę dafa – informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji. – Jest to mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. Dwaj pozostali kierowcy byli trzeźwi. W przypadku rannego nie mam jeszcze danych na ten temat.

Autostrada w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana. Policja zorganizowała objazdy od Strykowa w kierunku Brzezin. Służby mundurowe szacują, że utrudnienia potrwają jeszcze co najmniej przez godzinę.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.