Trzy medale biegaczy podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

9 marca w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w biegach przełajowych Okręgowego Związku Lekkiej Atletyki. Bardzo zdolni biegacze z klubu MLUKS Rawa wywalczyli trzy medale.

Na mistrzostwa czwórka reprezentantów MLUKS Rawa wywalczyła trzy medale. Magda Ciołek na swoim dystansie 1500 m była bezkonkurencyjna. Zdobyła złoty medal w kategorii juniorek. Rafał Sobstel biegł na tym samym dystansie. Zdobył srebro.
Trzeci medal zdobyła Basia Woźniak. Zdobyła brąz w konkurencji z silnymiBasia rywalkami z Sieradza i Bełchatowa.
Bardzo dobrze spisała się także Martyna Sęczek. Zajęła piątą lokatę.

10 marca zawpdnicy MLUKS Rawa brali udział w łódzkiej edycji ogólnopolskiego cyklu biegów przełajowych City Trail. Bardzo dobrze spisali się Grzegorz Petrusiewicz (1. miejsce) i Maciek Budziński (2. miejsce). W całym cyklu wygrał Grzegorz Petrusiewicz, a trzecie miejsce po sześciu startach zajął Maciek Budziński. Biegacze MLUKS Rawa odnoszą same sukcesy. Jest to już trzeci rok z rzędu, kiedy podopieczni trenera Jarosława Wasiaka wygrywają klasyfikację generalną. W kategorii młodzieżowej Rafał Sobstel zajął drugą lokatę i takie same miejsce w końcowym zestawieniu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.