Uciekał fiatem punto przed policją w miejscowości Stara Wieś

Czytaj dalej
Fot. Policja
Katarzyna Michałowska

Uciekał fiatem punto przed policją w miejscowości Stara Wieś

Katarzyna Michałowska

Policjanci w miejscowości Stara Wieś postanowili skontrolować fiata punto odjeżdżającego spod sklepu w miejscowości Stara Wieś. Kierowca na widok radiowozu i sygnałów dawanych przez policjantów zaczął uczioekać.

1 maja około godziny 16.10 w miejscości Stara Wieś spod sklepu spożywczego ruszył fiat punto. Policjanci postawnowili zatrzymać auto do kontroli.
– Kierujący punto widząc policjantów wydających znaki i sygnały do zatrzymania przyspieszył jazdę, zjechał z drogi publicznej do sadu i kontynuował ucieczkę. Kiedy widział,że radiowóz ma cały czas na ,,ogonie” i policjanci są coraz bliżej postanowił porzucić swoje auto i uciekać na pieszo. Szybko cała trójka została zatrzymana przez mundurowych – informuje Agata Krawczyk z KPP w Rawie Mazowieckiej. – Okazało się, że kierujący fiatem mieszkaniec gminy Biała Rawska ma ponad 0,5 promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem za kierowanie w stanie nietrzeźwości oraz za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Grozi za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.