Wojciech Kubik

Uczeń z Blichu stypendystą Prezesa Rady Ministrów

Grzegorz Pacler został stypendystą Prezesa Rady Ministrów Fot. Archiwum Grzegorz Pacler został stypendystą Prezesa Rady Ministrów
Wojciech Kubik

We wtorek, 18 lutego, w Auli im. prof. W. Szuberta Uniwersytetu Łódzkiego odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz stypendystom Ministra Edukacji Narodowej. W uroczystości uczestniczył Grzegorz Pacler - uczeń klasy IV Technikum nr 2 kształcącego w zawodzie technik agrobiznesu, który jest stypendystą Prezesa Rady Ministrów.

- Grzegorz osiągnął za rok szkolny 2018/2019 najwyższą średnią ocen w szkole – 5,46 i wzorowe zachowanie. Uczeń wkłada wiele wysiłku w przygotowanie się do konkursów i olimpiad, w których uczestnicząc odnosi duże sukcesy. Jest laureatem XLIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja roślinna (zajął 5 miejsce w kraju). Grzegorz Pacler zajął III miejsce w "Konkursie wiedzy o rolnictwie ekologicznym" organizowanym przez Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Bratoszewicach, reprezentował również szkołę w XXXII Olimpiadzie Wiedzy Ekonomicznej – informuje Paulina Dróżdż z Blichu.

Wojciech Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.