Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach poznali aspekty pracy w Policji

Czytaj dalej
Fot. Skierniewicka Policja
Redakcja

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach poznali aspekty pracy w Policji

Redakcja

Aspirant Małgorzata Białkowska zajmująca się działaniami profilaktycznymi 15 listopada 2018 roku spotkała się z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Skierniewicach. Uczniowie klasy ósmej oraz ostatni gimnazjaliści mieli okazję poznać zawód policjanta i warunki rekrutacji do służby.

Policjantka rozmawiała z uczniami o aspektach pracy w Policji i perspektywach, jakie daje służba. Uczestnicy spotkania poznali wymogi, które musi spełnić każdy kandydat na policjanta, a także aspirant Małgorzata Białkowska omówiła proces rekrutacji i przedstawiła strukturę organizacyjną formacji. Poza multimedialną prezentacją – dla urozmaicenia spotkania - uczniom zaprezentowano film promujący łódzką Policję, a także krótkie filmiki o pracy w Policji i szkoleniach np. tym dla przewodników psów w Sułkowicach.

Wszelkich zainteresowanych zapraszamy na stronę dotyczącą warunków rekrutacji, gdzie znaleźć można informacje nie tylko o procedurze naboru, ale i o dalszych etapach, jakie przechodzi każdy przyjęty do służby: bit.ly/2OP0g2a

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.