Udaremnione dwie próby samobójcze w Skierniewicach

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Udaremnione dwie próby samobójcze w Skierniewicach

Magdalena Grajnert

Policjanci z ogniwa patrolowego-interwencyjnego uratowali życie 41-letniemu mężczyźnie. Dzień wcześniej powstrzymali przed skokiem z balkonu 45-letnią kobietę.

We wtorek, 15 listopada oficer dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonej kobiety. Jej były mąż zabarykadował się w mieszkaniu i chciał wyskoczyć z okna na II piętrze.
Chwilę później na miejscu byli policjanci, którzy za zamkniętymi drzwiami mieszkania usłyszeli krzyki mężczyzny. Wielokrotnie powtarzał, że zrani się nożem i chce ze sobą skończyć. Funkcjonariusze wyważyli drzwi, wytrącili nóż desperatowi i obezwładnili go. Znaleźli list pożegnalny oraz opakowania po różnych lekach. Okazało się, że przed dramatycznymi wydarzeniami mężczyzna
zażył garść tabletek i popił alkoholem.
Jego zachowanie było spowodowane problemami rodzinnymi. Obecnie niedoszły samobójca znajduje się pod specjalistyczną opieką lekarską.

Dzień wcześniej mundurowi uratowali desperatkę przed skokiem z okna. Dyżurny skierniewickiej policji otrzymał zgłoszenie dotyczące próby samobójczej kobiety. Skierowany na miejsce patrol skutecznie udaremnił 45-latce próbę targnięcia się na własne życie. Kobieta chciała wyskoczyć z balkonu mieszkania na trzecim piętrze.
Gdy policjanci weszli do środka, kobieta wybiegła z kuchni i krzyczała, że się zabije. 45-latka wybiegła na balkon i rzuciła się na barierkę, mundurowi chwycili ją i wciągnęli do mieszkania.
Kobieta była roztrzęsiona, próbowała wyrwać się policjantom, krzyczała, że chce ze sobą skończyć. Funkcjonariusze wezwali pogotowanie ratunkowe.
Kobieta nie chciała podać powodu swojego zachowania.

Magdalena Grajnert

Komentarze

1
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Robert

Podejrzewam, że oddadzą pod obserwacje na jakiś czas, a niedługo usłyszymy, że próba samobójstwa już nie będzie próbą... Na samobójce nie ma rady, obserwacja 24h, a jak nie to niestety dopełnia swojej decyzji...

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.