Unia Skierniewice zakończyła sezon we wspaniałym stylu

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

Unia Skierniewice awansowała do fazy wojewódzkiej Pucharu Polski. Pokonała Jutrzenkę Drzewce w Lipcach Reymontowskich 3:0.

Drużyna Unii Skierniewice przez większość meczu nie schodziła z połowy boiska Jutrzenki Drzewce. Do przerwy został zachowany wynik 0:0.

W 55. minucie bramkę dla Unii zdobył Jarosław Szyc. Akcja udała się dzięki dośrodkowaniu Kamila Łojszczyka.

Następną bramkę strzelił Tomek Kolus po perfekcyjnie wykonanym rzucie wolnym.

Kiedy już wiadomo było, że Unia wygra z rywalem 2:0, w ostatniej minucie spotkania bramkę zdobył jeszcze Konrad Niedzielski. Dzięki bardzo dobrej defensywie i pracy bramkarza rywalom z Jutrzenki Drzewce nie udało się strzelić żadnego gola.

Unia Skierniewice zakończyła sezon. Zawodnicy wrócą na boisko w nowym roku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.