V edycja Hip Hop Kings w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Czytaj dalej
Redakcja

V edycja Hip Hop Kings w Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach

Redakcja

Zapraszamy na V edycję Hip Hop Kings, która odbędzie się na scenie przy Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach w dniu 1 września 2018. Start o godzinie 17:30. Podczas tegorocznej edycji będziecie mogli usłyszeć artystów, którzy wiele już zdziałali na scenie rapowej.

Wystąpią:
Otsochodzi
Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany “7” wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną. Następnie wystąpił na uznanych festiwalach muzycznych
(m.in Open'er Festival czy Hip Hop Kemp) oraz udzielił gościnnie na płytach zaprzyjaźnionych artystów (Włodi, Rasmentalism, VNM, The Returners, Sonar czy Flirtini). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Otso wydał swój pierwszy długogrający album pt. “Slam”. Obecnie promuje kolejne wydawnictwo pt. "Nowy Kolor" między innymi za pomocą tytułowego singla, który ma obecnie ponad 30 milionów odtworzeń na Youtube! Na nowej płycie znalazła się czołówka sceny - Pezet, O.S.T.R., Taco Hemingway, Włodi, Pelson czy Holak

Sarius

Sarius to młody częstochowski raper, który zadebiutował w ramach Asfalt Records w listopadzie 2013. Sarius ma mocny i charakterystyczny styl.

Jeśli chodzi o hip-hop, pierwszą walkę i pierwsze zwycięstwo w karierze zawodowej ma już za sobą – płyta spotkała się z uznaniem słuchaczy. Entuzjastycznym ocenom towarzyszyło zaskoczenie ukrytym do tej pory talentem Sariusa. Na raperze poznał się między innymi O.S.T.R., który wraz z Hadesem nagrał gościnne zwrotki, a także wyprodukował jeden numer na płycie. Swój bit dostarczył też Emade.
Obecnie Sarius wydaje we własnej wytwórni Antihype. Na 31 sierpnia jest przewidziana premiera nowego albumu artysty.

Support zagrają Słaby i Atum reprezentujący lokalną Skierniewicką scenę, TOMZ reprezentujący Poznań oraz Trill Pem x Jony z Tarnowskich Gór.

Imprezę poprowadzą dla Was członkowie Rap Stacja, czyli Bartek i Mariusz.

Sponsorzy naszego wydarzenia to Energetyka Cieplna Sp. z o.o. oraz firma BiG.

Organizatorzy: Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach, Miasto Skierniewice.

Wstęp wolny!

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość zmian w programie.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.