VI Diecezjalny Dzień Kobiet w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Marcin Niklewicz

VI Diecezjalny Dzień Kobiet w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

Marcin Niklewicz

Już po raz szósty w pierwszą sobotę marca panie z terenu całej diecezji łowickiej świętowały w Skierniewicach Diecezjalny Dzień Kobiet.

W tym roku panie świętowały pod hasłem "Jestem Kobietą - Lubię to! - Uczennice Miłości". Obchody rozpoczęła msza święta w kościele św. Jakuba, po czym uczestnicy spotkania przenieśli się do hali OSiR przy ul. Pomologicznej, gdzie diecezjalna impreza odbywała się po raz pierwszy. Tutaj na panie czekały liczne stoiska, poczęstunek, z myślą o młodych mamach przygotowano specjalną salę dla dzieci, można było zrobić sobie zdjęcie retro, wysłuchać wykładów i świadectw uczestniczek, jedną z atrakcji był koncert Patrycji Modlińskiej i Roberta Osama. Po raz drugi wręczono statuetki Anioła Dobroci samorządom i osobom, które wspierają to wyjątkowe spotkanie.
Także w tym roku DDK towarzyszyła akcja charytatywna. Uczestniczki spotkania poproszono o zabranie ze sobą kawałka ciasta, a także prezentu dla dzieci z ubogich rodzin, domów dziecka i przedszkoli. W ten sposób po raz drugi DDK włączył się w akcję dobroczynną - Dzieło Dzielnych Kobiet.

Marcin Niklewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.