VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka. Zdjęcia z zawodów

Czytaj dalej
Fot. Kątem O.K
Katarzyna Michałowska

VIII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin Rawa Mazowiecka. Zdjęcia z zawodów

Katarzyna Michałowska

Ósma edycja Ogólnopolskiego Turnieju Karate Kyokushin odbyła się 14 kwietnia w Rawie Mazowieckiej. W turnieju uczestniczyli zawodnicy z RKKK Rawa i Akademii Gorila ze Skierniewic.

Turniej odbywał się pod patronatem burmistrza Piotra Irli. Sędzią głównym zawodów był Shihan Krzysztof Borowiec. Impreza miała również charakter charytatywny.
– Dziękujemy wolontariuszom Fundacji „Obudźmy Nadzieję” za superpomoc podczas Turnieju i pyszne ciacho, jesteście wspaniali – mówi Zbigniew Pacho z RKKK Rawy Mazowieckiej. – Podczas Turnieju odbyła się kwesta na rzecz Fundacji. Karatecy, jak widać, mają nie tylko serce do walki, ale i do pomagania, a widok szczęśliwej Marysi w nowym wózku, na który zbieraliśmy w zeszłym roku, był bezcenny.
W rywalizacji wzięło udział 220 zawodników, w sześciu kategoriach wiekowych i czterdziestu wagowych, z czternastu klubów reprezentujących ponad dwadzieścia miast Polski m.in. w RKKK z Rawy Mazowieckiej i Akademia Gorila Skierniewice.

42 medale rawskiego klubu

RKKK zdobył podczas zawodów aż 42 medale (14 złotych, 11 srebrnych i 17 brązowych).

14 złotych medali
Paweł Bednarek, Adam Karalus, Tymon Pryczek, Marcel Pietraszek, Aleksander Kopczyński, Blanka Włodarczyk, Lena Szymczak, Filip Mazurkiewicz, Julita Kopczyńska, Zuzanna Szczepanik, Paweł Krajewski, Martyna Gasińska, Patrycja Dziubałtowska, Katarzyna Pacho
11 srebrnych medali
Amelia Krawczyk, Jan Bujalski, Mateusz Kopczyński, Tymoteusz Szajner, Luiza Kucharska, Wiktor Królik, Julia Męcina, Michalina Cichowicz,Mikołaj Sitarek, Antonia Pacho, Maryna Berezowska
17 brązowych medali
Jakub Kwiatkowski, Borys Stańczak, Anna Chmielewska, Wojciech Wojtaś, Alan Gierach, Joachim Makowski-Janiak, Antonina Suska, Izabela Trzonek, Anna Kołodziejczyk, Igor Rafalski, Piotr Bednarek, Magdalena Srebrzyńska, Maja Kucharska, Róża Sitkowska, Filip Grochowalski, Wiktor Galiński, Mateusz Kubryn

Klub zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej.

Osiągnięcia Academii Gorila

Na turnieju w Rawie Mazowieckiej nie mogło również zabraknąć 14 skierniewiczan z Academii Gorila. Karatecy zdobyli 10 medali, w tym 3 złote, 1 srebrny i 6 brązowych.

3 złote medale
Natalia Loba, Wiktor Pyrek, Michał Brzeziński
1 srebrny medal
Jan Zagibajło
6 brązowych medali
Franek Grotkowski, Mateusz Loba, Oliwier Nieborski, Natalia Cieślak, Magdalena Stelmach, Mateusz Idaszek

Gratulacje!!!

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.