„W małym domku" w wykonaniu Teatru Starego im. Antoniego Sikorskiego w Skierniewicach

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

„W małym domku" w wykonaniu Teatru Starego im. Antoniego Sikorskiego w Skierniewicach

Katarzyna Michałowska

Skierniewickie Dni Teatru potrwają do 31 marca. 26 marca odbył się spektakl „W małym domku" na podstawie dramatu psychologicznego Tadeusza Rittnera w wykonaniu Teatru Starego im. Antoniego Sikorskiego w Skierniewicach.

Na scenie wystąpili: Artur Dysko, Dominika Lange, Maciej Kalisiewicz, Michał Rudkowski, Julia Więcek, Mikołaj Paluchowski, Przemysław Wiorkiewicz, Agata Kruk i Kacper Kozioł.
Opis spektaklu:
„W małym domku, spektakl na podstawie dramatu psychologicznego Tadeusza Rittnera to opowieść podejmująca temat stary jak świat. Ceniony lekarz żeni się z niewykształcona dziewczyna z poczucia obowiązku, gdy na świat ma przyjść ich wspólne dziecko. Oboje nie są szczęśliwi w tym związku. Mąż nie darzy żony należnym jej szacunkiem, ona nie umie odnaleźć się w jego świecie. Sytuacje odmienia ten trzeci, równie zakłamany i nieszczery. Zmienia nieodwracalnie . Kto jest winien ? Bohaterowie? Ich otoczenie i znajomi? Obyczajowość ? Na te pytania nie znajdziemy odpowiedzi. Tu wszyscy są winni i niewinni jednocześnie."
Poniżej fragment spektaklu:

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.