Roman Bednarek

W mieście zaczął już działać trzeci dom dziennego pobytu dla osób potrzebujących opieki

Kolejny, już trzeci, dom dziennego pobytu w Skierniewicach działa w budynku ZSZ nr 2 Fot. Roman Bednarek Kolejny, już trzeci, dom dziennego pobytu w Skierniewicach działa w budynku ZSZ nr 2
Roman Bednarek

Miasto otworzyło właśnie trzeci dom dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych. Mieści się w budynku zajmowanym również przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach. Otwarcie kolejnej placówki, w której osoby starsze i wymagające opieki znajdą opiekę w ciągu dnia było możliwe dzięki wdrożeniu drugiego etapu realizacji projektu Centrum Usług Społecznych.

Miasto otrzymało ponad 5 mln złotych dofinansowania na realizację drugiego etapu projektu pod nazwą Centrum Usług Społecznych. Dzięki temu mogło otworzyć już trzeci w mieście dom dziennego pobytu dla osób wymagających ciągłej opieki.

- Nowy dom dziennego pobytu dla osób niesamodzielnych został utworzony na drugim piętrze budynku, w którym mieści się Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Skierniewicach - informuje Edyta Cieślak, naczelnik wydziału rozwoju gospodarczego, sportu i spraw społecznych urzędu miasta. - W tym budynku zostały wygospodarowane pomieszczenia, które następnie wyremontowano i zaadaptowano do potrzeb tego rodzaju placówki.

Pozostało jeszcze 56% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.