Redakcja

W Rawie Mazowieckiej będzie można bezpłatnie sprawdzić oświetlenie aut

W Rawie Mazowieckiej będzie można bezpłatnie sprawdzić oświetlenie aut Fot. Komenda Miejska Policji w Skierniewicach
Redakcja

Ruszyła 3 edycja kampanii „Twoje światła- Twoje bezpieczeństwo”. Kierowcy będą mogli 1, 8 i 15 grudnia sprawdzić bezpłatnie oświetlenie swoich aut. Do wybranych stacji kontroli pojazdów doprowadzi nas aplikacja Yanosik.

Na terenie województwa łódzkiego w działania zaangażowało się 8 stacji kontroli pojazdów. W cztery wymienione soboty każdy kierujący będzie mógł tam bezpłatnie sprawdzić światła. Celem akcji jest zwrócenie uwagi na występujące zagrożenia wynikające z niesprawnego czy też nieprawidłowego oświetlenia, wyeliminowanie z ruchu maksymalnej liczby pojazdów z niesprawnym lub niezgodnym z warunkami technicznymi oświetleniem, stworzenie możliwości przeprowadzenia bezpłatnych kontroli poza terminem badania technicznego oraz propagowanie zasady „widzieć i być widocznym” w relacjach pieszy-pojazd z naciskiem na elementy odblaskowe.

W naszym regionie oświetlenie naszych samochodów sprawdzi nam Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów SAPCAR (96-200 Rawa Mazowiecka ul.Skierniewicka 8). Czynna jest od 8 do 15.
Wszystkie stacje można znaleźć na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.