Wernisaż wystawy fotografii Michała Gałęzowskiego

Czytaj dalej
Redakcja

Wernisaż wystawy fotografii Michała Gałęzowskiego

Redakcja

Akademia Twórczości przy CKiS w Skierniewicach zaprasza na wernisaż wystawy „KOINCYDENCJE” – fotografie Michała Gałęzowskiego. Odbędzie się 2 sierpnia 2018 r., godz. 18.00 (czwartek) w Akademii Twórczości przyul. Piłsudskiego 2 (budynek Pałacu Ślubów) w Skierniewicach

Koincydencje to zbiegi okoliczności, zbieżności kilku zdarzeń, często nieoczekiwane i bez dostrzegalnej przyczyny. Wystawa fotografii Michała Gałęzowskiego „Koincydencje” związana jest z jego podróżami po Europie. Jest fotograficznym zapisem miejsc, zdarzeń i sytuacji, m.in. we Włoszech, Francji, Portugalii, Anglii i Niemczech.

Michał Gałęzowski - skierniewiczanin. Ukończył Studium Fotografii i Filmu w Warszawie. Przez kilka lat mieszkał we Francji, gdzie zajmował się fotografią reklamową. Ma na swoim koncie tysiące zdjęć do katalogów, folderów, plakatów reklamowych oraz kalendarzy. Fotografował na największych festiwalach filmowych: w Cannes, Wenecji i Berlinie. Michał Gałęzowski miał indywidualne sesje zdjęciowe m.in. z Gerardem Depardieu, Alainem Delon i Catherine Deneuve. Był autorem wielu wystaw w kraju i zagranicą. Wystawa „Gwiazdy światowego kina i muzyki” pokazywana była we Francji, Niemczech i na Węgrzech.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.