Natalia Zwolińska

Wielki krzyk mieszkańców o znikające z osiedla drzewa

Wycinka ruszyła w miniony wtorek i wzbudziła rozdrażnienie mieszkańców Fot. Natalia Zwolińska Wycinka ruszyła w miniony wtorek i wzbudziła rozdrażnienie mieszkańców
Natalia Zwolińska

W Skierniewicach trwa wycinka drzew na terenach należących do Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej. - To straszne, co się dzieje. Latem będziemy się smażyć jak na patelni - mówią mieszkańcy. - Te drzewa były już stare i stanowiły zagrożenie - twierdzi Krzysztof Tułacz, prezes SSM.

Trwa wycinanie drzew w całych Skierniewicach. Szczególnie odczuwają to mieszkańcy bloków należących do Skierniewickiej Spółdzielni Mieszkaniowej.

- To skandal. Odkąd tutaj mieszkam, co roku są wycinane drzewa. Niektóre z nich sadzili sami mieszkańcy. Za to nowych drzew w ogóle nie przybywa. Te, które dzisiaj wycinają, zapewniały nam cień w lato i ogradzały od hałasu ze skrzyżowania i ulicy Kopernika. Dodatkowo zasłaniały pijackie libacje, do których dochodzi w weekendy na ławeczkach - mówi pani Małgorzata, która mieszka na 1 piętrze w bloku Cicha 12D.

Pozostało jeszcze 63% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.