Wizyta premiera Morawieckiego w Łowiczu. Przyszło wielu zwolenników

Czytaj dalej
Fot. Natalia Zwolińska
Natalia Zwolińska

Wizyta premiera Morawieckiego w Łowiczu. Przyszło wielu zwolenników

Natalia Zwolińska

W sobotę, 10 lipca, premier Mateusz Morawiecki odwiedził Łowicz. Spotkanie z politykami oraz mieszkańcami miasta odbywało się między innymi na dziedzińcu łowickiego muzeum i w jego okolicach.

W sobotę, 10 lipca, premier Mateusz Morawiecki odwiedził Łowicz. Premier zapewnił podczas spotkania, że jego wizyta w Łowiczu nie jest związana ze zbliżającymi się wyborami.

- Dla mnie realna polityka, zmienianie życia ludzi, naprawa instytucji publicznych, poprawa życia gospodarczego w Polsce to jest dotrzymywanie obietnic. Po prostu po to, żeby Polakom żyło się lepiej - mówił premier Morawiecki.

W kilku słowach premier powiedział również o Polskim Ładzie.

- Polski Ład, to jest nie tylko dekada rozwoju, ale również bilet do życia na poziomie zachodu, ale według polskich zasad. Mamy rzeczywisty przełom, bo w miastach takich jak Łowicz następuje znaczny rozwój. Do tej pory myślano tylko o dużych miastach. My myślimy również o tych mniejszych miejscowościach, w których przecież też żyją ludzie - mówił premier w Łowiczu.

Na dziedzińcu Muzeum w Łowiczu zebrało się kilkadziesiąt osób. Każdy przed wejściem na dziedziniec był przeszukiwany, czy nie wnosi niebezpiecznych przedmiotów. Jednak nie odstraszało to osób, które chciały zobaczyć wystąpienie premiera Morawieckiego.

- To normalne. Ochrona dba o bezpieczeństwo premiera. To przecież bardzo ważny człowiek - mówiła jedna z uczestniczek spotkania.

Na spotkaniu było wielu zwolenników polityki państwa

- Bardzo dobrze rządzą krajem. W końcu coś dają, a nie tylko biorą. A premier Morawiecki to człowiek na bardzo wysokim poziomie. Właśnie dlatego tu przyszłam. Chciałam zobaczyć premiera na żywo. U nas w Łowiczu to rzadko bywają tacy ważni politycy - mówiła inna z uczestniczek.

Natalia Zwolińska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.