Władze Łowicza czekają na kandydatów do tytułu Księżanki i Księżaka Roku 2018 [Zdjęcia]

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Władze Łowicza czekają na kandydatów do tytułu Księżanki i Księżaka Roku 2018 [Zdjęcia]

Rafał Klepczarek

Władze miasta czekają na kandydatów do tytułu Księżanki i Księżaka Roku 2018. Konkurs burmistrza Krzysztofa Kalińskiego wyłoni reprezentacyjną parę, która będzie promować miasto oraz kulturę księżacką na różnego typu imprezach.

W konkursie mogą wziąć mieszkanki i mieszkańcy powiatu łowickiego w wieku od 16 lat do 35 lat. Chodzi tu o osoby zameldowane w Łowickiem. Do wygrania, oprócz tytułu, są także cenne nagrody. Wśród nich komplet księżackich strojów ludowych.

Miasto czeka na zgłoszenia do końca kwietnia. Finał konkursu odbędzie się 19 maja w Łowickim Ośrodku Kultury.

W ubiegłym roku reprezentacyjną księżacką parą miasta zostali Anna Kapusta i Robert Fortuński z Łowicza. Poniżej przedstawiamy zdjęcia z ubiegłorocznego finału tego sympatycznego konkursu.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.