Roman Bednarek

Wracamy do tradycyjnej formuły Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw

W trzeci weekend września prawdopodobnie obejrzymy świąteczną paradę, jak w latach ubiegłych Fot. Roman Bednarek W trzeci weekend września prawdopodobnie obejrzymy świąteczną paradę, jak w latach ubiegłych
Roman Bednarek

Wiadomo już, że Skierniewickie Święto Kwiatów, Owoców i Warzyw odbędzie się tradycyjnie w trzeci weekend września, a więc 18 i 19 września. Miasto przygotowuje się do organizacji tej największej imprezy skierniewickiej w takiej formie, w jakiej odbywała się przez dziesięciolecia. Pod warunkiem jednak, że jesień nie przyniesie kolejnej fali pandemii i związanych z tym ograniczeń oraz obostrzeń.

W ubiegłym roku nie było możliwości zorganizowania święta w tradycyjnej formule, do jakiej mieszkańcy się przyzwyczaili przez kilka dziesiątków lat. Odbyła się zatem w formie interaktywnej, czyli wirtualnej. On-line można było posłuchać debat z ekspertami z Instytutu Ogrodnictwa, pracownicy samorządowi oraz Centrum Kultury i Sztuki i Muzeum Historycznego Skierniewic przygotowali dla mieszkańców wiele reportaży, nawiązujących do tematyki Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Oprócz transmisji online w realu można było podziwiać loty balonem, czyli Fiestę Balonową, a w Parku Miejskim odbył się Festiwal Światła.

Pozostało jeszcze 61% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.