Wybory Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach [ZDJĘCIA+FILM]

Czytaj dalej
Fot. Agnieszka Kubik
Agnieszka Kubik

Wybory Miss i Mistera PWSZ w Skierniewicach [ZDJĘCIA+FILM]

Agnieszka Kubik

W piątkowy wieczór na scenie Kinoteatru Polonez miało miejsce duże wydarzenie w życiu skierniewickiej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Tego dnia po raz pierwszy w historii uczelni wybierano Miss oraz Mistera.

W trzech układach scenicznych zaprezentowało się 10 kandydatów: 7 studentek i 3 studentów. Jury, któremu przewodniczył rektor uczelni, prod. nadzw.dr Daniel Stos, miało nie lada orzech do zgryzienia, ale ostatecznie zadecydowano, że Miss PWSZ 2019 zostanie Aleksandra Rakowska, pierwszą wicemiss Wiktoria Dycha, a drugą wicemiss Małgorzata Paradowska.

Misterem PWSZ 2019 został Adam Wiśniewski, pierwszym wicemisterem Daniel Miazek, a drugim wicemisterem Daniel Wodzyński.

Również i internauci wybrali swoich ulubieńców: Miss Internautów PWSZ 2019 została Natalia Okrasa (957 głosów), z Misterem Internautów 2019 Adam Wiśniewski (170 głosów).

Zabawa była świetnie zorganizowana, a publiczność, a także sami uczestnicy imprezy, świetnie się bawili. Za rok kolejna edycja wyborów, a Miss i Mister skierniewickiej PWSZ będzie reprezentować naszą uczelnię podczas podobnych, ale już ogólnopolskich, wyborów, które organizuje PWSZ w Krośnie.
Gratulujemy!

Agnieszka Kubik

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.