Wybory samorządowe: Kukiz`15 zaprezentował kandydatów do łódzkiego sejmiku

Czytaj dalej
Fot. Marcin Niklewicz
Marcin Niklewicz

Wybory samorządowe: Kukiz`15 zaprezentował kandydatów do łódzkiego sejmiku

Marcin Niklewicz

Poseł Łukasz Rzepecki zaprezentował "jedynki", które na listach ruchu Kukiz`15 będą kandydować do łódzkiego sejmiku.

W okręgu tomaszowsko - skierniewickim na czele listy stanie Sławomir Róg z Opoczna, przedstawiciel Stowarzyszenia Rolników i Konsumentów Kukiz 15. W okręgu bełchatowskim listę otwierać będzie Marcin Caban, prezes oddziału Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz 15 oraz dyrektor biura poselskiego Łukasza Rzepeckiego.
Kandydatów zaprezentowano w poniedziałek (17.09) w czterech miastach na terenie województwa łódzkiego: Skierniewicach, Opocznie, Radomsku i Bełchatowie.
Oprócz kandydatów do sejmiku, na naszym terenie działacze ruchu zamierzają wystawić kandydatów także m.in. do rady powiatu skierniewickiego i gminy Skierniewice, zaś przedstawiciele Kukiz`15 będą też ubiegać się o urzędy wójtów w Bolimowie (Łukasz Rzepecki - zbieżność nazwisk) i Skierniewicach (Lucja Skarżyńska).
Natomiast o planach ruchu w związku z wyborami w samych Skierniewicach - zarówno do rady miasta, jak i na prezydenta - Kukiz`15 ma poinformować w najbliższych dniach.
- Naszym celem jest skończenie z partiokracją, z którą mamy do czynienia w samorządach - podkreślał poseł Łukasz Rzepecki.

Marcin Niklewicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.