Wyniki wyborów w gminach powiatu skierniewickiego

Czytaj dalej
Fot. Polskapresse
Agnieszka Kubik

Wyniki wyborów w gminach powiatu skierniewickiego

Agnieszka Kubik

Podajemy wyniki wyborów samorządowych w naszym regionie: nazwiska wybranych radnych, komitet, z którego startowali i liczbę uzyskanych głosów.

GMINY POWIATU SKIERNIEWICKIEGO

BOLIMÓW
WYBORY WÓJTA
1. Stanisław Linart (KWW Blisko Celu) 1051
2. Mateusz Jarczyński (KWW Razem dla Gminy) 422
3. Sławomir Skruczaj (KWW Wspólna Sprawa Bolimowa) 260
Wybory wygrał: Stanisław Linart
RADNI
1. Aleksandra Kołosowska (KWW Blisko Celu) 52
2.Karol Urbański (KWW Razem dla Gminy) 82
3. Roman Jodłowski (KWW Razem dla Gminy) 69
4. Katarzyna Barbara Szalewicz-Zduńczyk #(KWW Blisko Celu) 47
5.Artur Zwoliński (KWW Blisko Celu) 64
6. Mariusz Bogusiewicz (KWW Blisko Celu) 44
7. Jan Muszyński (KWW Razem dla Gminy) 62
8. Aleksandra Wiernikowska (KWW WSB) 36
9. Wiktor Tarmanowski (KWW Blisko Celu) 64
10. Janusz Andrzej Łukawski (KWW Blisko Celu) 53
11. Michał Plichta (KWW Razem dla Gminy) 45
12. Katarzyna Figat (KWW Razem dla Gminy) 41
13. Marianna Wiesława Strożek (KWW Blisko Celu) 43
14. Bożena Danuta Związek (KWW Blisko Celu) 52
15. Magdalena Stokowska (KWW Blisko Celu) 79

GŁUCHÓW
WYBORY WÓJTA
1. Andrzej Kowara (PSL) 1571
2. Grzegorz Rosa (PiS) 1363
Wybory wygrał: Andrzej Kowara
RADNI
1. Ryszard Gruchała (PSL) 75
2. Tomasz Rudzki (KW Gmina Powiat to Ty) 119
3. Marek Pąśko (PiS) 98
4. Andrzej Kleczko (PiS) 96
5. Łukasz Gruchała (PiS) 118
6. Tomasz Botul (PSL) 138
7. Henryk Szymański (PiS) 165
8. Urszula Antosik (PSL) bez głosowania
9. Antoni Piekut (PSL) 100
10. Michał Mikołajczyk (KWW Młodzi Gwarancją Rozwoju) 121
11. Józef Dyśko (PiS) 112
12.Stanisław Bartkowicz (PSL) 69
13. Krystyna Matysek (PSL) 121
14. Jarosław Gromek (PSL) 108
15. Ignacy Brocki (PSL) 190

GODZIANÓW
WYBORY WÓJTA
1. Zdzisław Tuleja (KWW Nasz Powiat) 755
2. Marek Głuszek (KWW Marka Głuszka) 341
3. Paweł Karasek (KWW Gmina Powiat to Ty) 229
Wybory wygrał: Zdzisław Tuleja
RADNI
1. Zenon Krupa (KWW Nasz Powiat) 58
2. Stanisława Sobieszek (KWW Nasz Powiat) 81
3. Bożena Mozga (KWW Nasz Powiat) 47
4. Jan Trojan (KWW Nasz Powiat) 51
5. Mirosław Dariusz krawczyk (KWW Nasz Powiat) 63
6. Andrzej Kozłowski (KWW Nasz Powiat) 51
7. Halina Karalus (KWW Nasz Powiat) 70
8. Edward Lipiński (KWW Nasz Powiat) 75
9. Grzegorz Klepaczka (KWW Marka Głuszka) 48
10. Józef Pąśko (KWW Marka Głuszka) 57
11. Anna Lesiak (KWW Nasz Powiat) 27
12. Marek Białkowski (KWW Marka Głuszka) 30
13. Jadwiga Świderek (KWW Gmina Powiat to Ty) 32
14.Sławomir Urbanek (KWW Marka Głuszka) 31
15.Renata Sukiennik (KWW Gmina Powiat to Ty) 35

KOWIESY
WYBORY WÓJTA
1. Jarosław Pepka (KWW Nasza Gmina Kowiesy) 777
2. Andrzej Luboiński (KWW Powiatowe Forum Samorządowe) 697
Wybory wygrał: Jarosław Pepka
RADNI
1. Dorota Powązka (KWW PFS) bez głosowania
2. Andrzej Krajewski (KWW PFS) 61
3. Andrzej Oktabiańczuk (NGK) 55
4. Wiktor Machałowski (KWW PFS) bez głosowania
5. Barbara Białek (KWW PFS) bez głosowania
6. Janusz Brzeziński (KWW PFS) bez głosowania
7. Iza Wieczorek (KWW PFS) 39
8. Bogdan Mioduszewski (KWW PFS) 57
9. Zbigniew Pawlak (KWW NGK) 53
10. Mieczysław Trukawka (KWW PFS) bez głosowania
11. Teresa Pietrzak (KWW NGK) 60
12.Zuzanna Dudziak (KWW PFS) 60
13. Bartłomiej Matysiak (KWW NGK) 27
14. Cezary Żukowski (KWW Cezar) 51
15. Barbara Kowalska (KWW PFS) 74

LIPCE REYMONTOWSKIE
WYBORY WÓJTA
1. Jerzy Wojciech Czerwiński (Powiatowe Forum Samorządowe) 812
2. Mirosław Pryk (KWW Gmina dla Mieszkańców) 402
3. Jan Wojciech Białek (PSL) 381
Wybory wygrał: Jerzy Czerwiński
RADNI
1. Jan Barańczyk (KWW PFS) 72
2.Mirosław Stanisław Barańczyk ( KWW GdM) 44
3. Anna Czajka ((KWW PFS) 36
4. Ryszard Andrzej Dąbrowski (KWW PFS) 57
5. Anna Gidrewicz-Krawczyk (KWW PFS) 45
6. Elżbieta Iwona Grzegdala-Kucharska (KWW GdM) 55
7. Wiesław Sylwester Kowalski (KWW PFS) 72
8. Józef Grzegorz Kuchta (PSL) 32
9. Wiesław Andrzej Lebioda (KWW PFS) 50
10. Danuta Irena Łaska (KWW PFS) 68
11. Wiesław Maj (PSL) 49
12. Małgorzata Markowicz (KWW PFS) 60
13. Mirosław Pryk (KWW PFS) 51
14. Zdzisław Pryk (KWW PFS) 37
15. Henryk Tadeusz Stefaniak (PSL) 51

MAKÓW
WYBORY WÓJTA
1. Jerzy Stankiewicz (KWW Jerzego Stankiewicza) 1917
1. Robert Korbeń (PiS) 987
Wybory wygrał: Jerzy Stankiewicz
RADNI
1. Kazimierz Sałek (PSL)) 119
2. Grażyna Elżbieta Stasiak (KWW J. Stankiewicza) 72
3. Elżbieta B. Granatowska (KWW J. Stankiewicza) 99
4. Dariusz Kuleta (KWW J. Stankiewicza) bez głosowania
5. Waldemar Wójt (PiS) 120
6. Andrzej Karol Kołaczek (KWW J. Stankiewicza) 135
7. Stanisława Halina Bartosik KWW J. Stankiewicza) 90
8. Andrzej Marszałek (KWW J. Stankiewicza) 102
9. Marcin Kujawiak (KWW J. Stankiewicza) 111
10. Marian Stanisław Trojan (KWW J. Stankiewicza) 100
11. Maria Piechut (KWW J. Stankiewicza) 98
12. Agnieszka Iwona Szychowska-Szadkowska
(KWW J. Stankiewicza) 111
13. Krzysztof Majcher (KWW Gmina Powiat to Ty) 155
14. Piotr Idrian (KWW J. Stankiewicza) 219
15. Piotr Perzyński (PSL) 74

NOWY KAWĘCZYN
WYBORY WÓJTA
1. Włodzimierz Ciok (KWW Nowy Kawęczyn) 1162
1. Stanisław Płatkowski (KWW Jutrzenka) 470
Wybory wygrał: Włodzimierz Ciok
RADNI
1. Agnieszka Firmanty (KWW Nowy Kawęczyn) 80
2. Lucyna Kalisiak (KWW Powiatowe Forum Samorządowe) 53
3. Paweł Nowakowski (KWW Jutrzenka) 54
4. Dariusz Walendzik (KWW Kaczorów) 51
5. Jacek Długosz (KWW Stara Rawa) 79
6. Małgorzata Meszka (KWW Nowy Kawęczyn) 100
7. Antoni Michalski (KWW Nowy Kawęczyn) 75
8. Tadeusz Piątkowski (KWW Nowy Kawęczyn) 37
9. Jarosław Pawlak (KWW Nowy Kawęczyn) 89
10. Katarzyna Grzejszczak (KWW Nowy Kawęczyn) 57
11. Jan Kalisz (KWW Nowy Kawęczyn) 99
12. Wiesław Grabowski (PiS) 58
13. Barbara Marcinkowska (KWW Nowy Kawęczyn) 44
14. Bogumiła Dyszkowska (KWW Nowy Kawęczyn) 77
15. Agata Wrzodak (KWW Kaczorów) 47

SKIERNIEWICE
WYBORY WÓJTA
DRUGA TURA
1. Dominik Moskwa (KWW Dominika Moskwy) 1172
2. Czesław Pytlewski (KWW Zbigniewa Biernata) 563
3. Dariusz Kamiński (KWW Dariusza Kamińskiego) 422
4. Danuta Kwiecińska (KWW Porozumienie Samorządowe Jedność) 313
5. Włodzimierz Ferfet (PSL) 208
DRUGA TURA
Dominik Moskwa i Czesław Pytlewski #RADNI
1. Małgorzata Stefania Pejska (KWW Dariusza Kamińskiego) 74
2. Paweł Roch Nagórski (PSL) 58
3. Przemysław Jakub Romanowski (KWW Dariusza Kamińskiego) 97
4. Edward Markowski (KWW Zbigniewa Biernata) 71
5. Piotr Bednarek (KWW Zbigniewa Biernata) 106
6. Zbigniew Wacław Biernat (KWW Z. Biernata) 133
7. Jarosław Wojciechowski (KWW D.Kamińskiego) 77
8. Anna Ewa Kurkus (PSL) 49
9. Wiesław Tartanus (KWW D.Kamińskiego) 41
10. Sławomir Kołosowski (KWW Sławomira Kołosowskiego) 55
11. Krzysztof Nowak (PSL) 72
12. Grzegorz Wojenka (PSL) 54
13. Michał Tartanus (KWW Dominika Moskwy) 54
14.Witold K. Baranowski (KWW D.Kamińskiego) 113
15. Gabriela Trębska (KWW Dominika Moskwy) 65

SŁUPIA
WYBORY WÓJTA
1. Mirosław Matulski (PSL) 892
RADNI
1. Piotr Królikowski (PSL) bez głosowania
2. Marek Kotyna (PSL) bez głosowania
3. Roman Tadeusz Rosiński (PSL) bez głosowania
4. Andrzej Kowara (PSL) 22
5. Krzysztof Szymczewski (PSL) 32
6. Marek Ryszard Pięcek (PSL) bez głosowania
7. Stanisław Szymczak (PSL) 66
8. Wiesław Eugeniusz Fontański (PSL) bez głosowania
9. Tomasz Alojzy Krawczyk (PSL) bez głosowania
10. Tadeusz Kolis (PSL) bez głosowania
11. Jolanta Salamon (PSL) bez głosowania
12. Małgorzata Kowara (PSL) 48
13. Marianna Nowak (PSL) bez głosowania
14. Alina Wanda Ziółczyk (PSL) 62
15. Kazimierz Kozłowski (PSL) 27

RADA POWIATU SKIERNIEWICKIEGO
RADNI
1. Bogdan Okrasso (PSL) 408
2. Jan Konopczyński (PSL) 173
3. Marek Kalisiak (Porozumienie Samorządowe Jedność) 378
4. Ewa Pawlak (Powiatowe Forum Samorządowe) 456
5. Teresa Jędrasek (PSL) 639
6. Andrzej Supeł (PSL) 422
7. Jarosław Sobieszek (PSL) 361
8. Sebastian Woch (PiS) 301
9. Aleksander Dałkowski (Poroz. Samorządowe Jedność) 254
10. Mirosław Belina (Powiat. Forum Samorządowe) 473
11. Andrzej Mozga (Nasz Powiat) 292
12. Łukasz Kolis (Młodzi do Powiatu) 289
13. Marian Stasik (PSL) 254
14. Tadeusz Broniarek (PiS) 234
15. Tadeusz Grotkowski (Pow. Forum Samorząd.) 335

Agnieszka Kubik

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.