Wypadek pod Łowiczem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Wypadek pod Łowiczem. Jedna osoba trafiła do szpitala

Rafał Klepczarek

Mieszkaniec powiatu łowickiego ucierpiał w wypadku drogowym, do którego doszło w Krępie (gm. Domaniewice). Ciągnik rolniczy zderzył się tam z volkswagenem golfem.

Zetorem, który był wyposażony w ładowarkę czołową, kierował 39-letni mieszkaniec powiatu łowickiego. Natomiast za kółkiem golfa siedział 34-latek z tego samego powiatu.

Ze wstępnych ustaleń łowickiej policji wynika, że zawinił traktorzysta. Na skutek zderzenia obu pojazdów kierowca VW trafił do szpitala.

- Obaj uczestnicy wypadku byli trzeźwi – informuje Urszula Szymczak, rzecznik łowickiej policji.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.