Wypadek pod Łowiczem. Pijany Niemiec uderzył autem w tył tira

Czytaj dalej
Fot. Rafał Klepczarek
Rafał Klepczarek

Wypadek pod Łowiczem. Pijany Niemiec uderzył autem w tył tira

Rafał Klepczarek

Prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie miał obywatel Niemiec zatrzymany przez policję na autostradzie A2 pod Łowiczem. Nietrzeźwy kierowca volvo spowodował tam kolizję drogową.

Do zdarzenia doszło w czwartek (10 maja) na wysokości Czatolina (gm. Łyszkowice). 56-latek z Niemiec nie zdążył wyhamować i uderzył w tył naczepy ciągnika siodłowego marki Mercedes. Tirem kierował 30-latek ze Strzelec Opolskich. Był trzeźwy.

Obywatel Niemiec stracił prawo jazdy. Za jazdę na podwójnym gazie grozi mu do 2 lat więzienia.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.