Wypadek samochodu nauki jazdy w Miedniewicach [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Józef Stańczak
Józef Stańczak

Wypadek samochodu nauki jazdy w Miedniewicach [ZDJĘCIA]

Józef Stańczak

Do wypadku w Miedniewicach pod Skierniewicami doszło w czwartek (26 lipca) tuż przed godziną 15. Samochód nauki jazdy uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 70.

Samochód osobowy nauki jazdy - hyundai i20 - na prostym odcinku drogi, jadąc w kierunku Skierniewic, zjechał do rowu i przodem pojazdu uderzył w drzewo. Podróżujące samochodem dwie młode kobiety opuściły rozbity pojazd przed przybyciem strażaków z PSP.

Gdy strażacy dojechali na miejsce, udzielili pomocy rannym i zabezpieczyli teren. W rozbitym pojeździe odłączono akumulator i zakręcono zawór instalacji zasilania gazem LPG. Na miejsce wezwano także ratowników medycznych. 24-letnia kobieta i 22-letnia instruktor nauki jazdy zostały odwiezione do szpitala w Skierniewicach.

Okoliczności wypadku wyjaśnia policja. Z relacji poszkodowanych wynikało, że przyczyną wypadku było zajechanie drogi przez inny pojazd jadący w tym samym kierunku, który kończył manewr wyprzedzania.

Józef Stańczak

Komentarze

12
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Adr

Winny wypadku ten który wymusił, a hejt na ofiary? Co za kraj!

Seba

4 lata to zapewne bardzo duze Doswiadczenie???? Koles skomentowales to profesjonalnie zapewne ty tez posiadasz duze doswiadczenie !!!!

Kierowca

Instruktor a nie przekazał podstawowej zasady.

Lampo

O tym czy ktoś jest dobrym instruktorem nie decyduje TYLKO wiek ale choćby przygotowanie merytoryczne, zaangażowanie oraz doświadczenie.
Jeśli zgłasza sie z chęcią pracy człowiek lat 23...który przez 4 lata posiadania prawka pracował w wyporzyczalni aut natrzaskał 300tkm to wiek ma go dyskwalifikować?
Sam zdobyłem kiedyś uprawnienia egzaminatoranw wieku 26lat... ale ten gnojek nie powinien egzaminować bo jest za młody?
Młody to często człowiek mega zaangażowany, starający się, z nowym podjęciem. W procesie szkoleniowym tysiąc razy bardziej przydatny niż emerytowany policjant który na elke przychodzi odpocząć...
Trzymajcie się Poszkodowane i nie odopuszczajcie! :)

Prawda

Nie mam pytań Hahahahaha

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.