Redakcja

Wypadek śmiertelny w przechowalni owoców w gminie Biała Rawska

Wypadek śmiertelny w przechowalni owoców w gminie Biała Rawska Fot. Archiwum
Redakcja

26 marca 2019 roku o godz 13.05 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w przechowalni owoców na terenie jednego z gospodarstw sadowniczych w gminie Biała Rawska.

Dyżurny natychmiast po uzyskaniu informacji wysłał patrol policji. Na miejscu znajdowała się już załoga karetki pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej. Niestety, mimo wysiłku ratowników 64-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu zdarzenia policyjna ekipa dochodzeniowo - śledcza pod kierunkiem prokuratora zabezpieczyła ślady. Więcej na temat okoliczności śmierci 64-letniego mężczyzny będzie wiadomo po sekcji zwłok.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac w przechowalniach, w komorach, gdzie brakuje tlenu. W takim przypadku człowiek niemal natychmiast traci przytomność. Stężenie tlenu w takiej przechowalni jest bardzo niskie – warunki panujące w komorze są korzystne dla owoców, ale bardzo niebezpieczne dla człowieka.

Redakcja

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.