Redakcja

Wypadek śmiertelny w przechowalni owoców w gminie Biała Rawska

Wypadek śmiertelny w przechowalni owoców w gminie Biała Rawska Fot. Archiwum
Redakcja

26 marca 2019 roku o godz 13.05 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Rawie Mazowieckiej otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu w przechowalni owoców na terenie jednego z gospodarstw sadowniczych w gminie Biała Rawska.

Dyżurny natychmiast po uzyskaniu informacji wysłał patrol policji. Na miejscu znajdowała się już załoga karetki pogotowia i trzy zastępy straży pożarnej. Niestety, mimo wysiłku ratowników 64-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon.

Na miejscu zdarzenia policyjna ekipa dochodzeniowo - śledcza pod kierunkiem prokuratora zabezpieczyła ślady. Więcej na temat okoliczności śmierci 64-letniego mężczyzny będzie wiadomo po sekcji zwłok.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności podczas wykonywania prac w przechowalniach, w komorach, gdzie brakuje tlenu. W takim przypadku człowiek niemal natychmiast traci przytomność. Stężenie tlenu w takiej przechowalni jest bardzo niskie – warunki panujące w komorze są korzystne dla owoców, ale bardzo niebezpieczne dla człowieka.

Redakcja

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.