Roman Bednarek

Zabieg chirurgiczny może być bezpłatnie i bez kolejki

Rawski Szpital św. Ducha odbudowuje swoją pozycję, między innymi przez rozszerzanie oferty świadczeń zdrowotnych Fot. Archiwum Rawski Szpital św. Ducha odbudowuje swoją pozycję, między innymi przez rozszerzanie oferty świadczeń zdrowotnych
Roman Bednarek

W rawskim Szpitalu św. Ducha można bezpłatnie i - co ważne - bez kolejki, wykonać zabieg chirurgiczny w zakresie różnych schorzeń ręki, które takiego wymagają. Są to między innymi dość częste schorzenia, jak choćby efekt długiej pracy przy komputerze.

Rawski szpital już w lutym powiększył swoją ofertę leczniczą o chirurgię ręki, ale pandemia, która wkrótce wybuchła, sparaliżowała pracę całej placówki, więc możliwość wykonania zabiegów chirurgicznych została odłożona na później.

- Wszystkich pacjentów, którzy potrzebują takiej pomocy, zapraszamy do rawskiego szpitala - mówi Małgorzata Leszczyńska, dyrektor SPZOZ w Rawie. - Można nas odwiedzić bezpiecznie, ponieważ przez cały czas utrzymujemy rygory bezpieczeństwa, a nasz personel jest cyklicznie testowany na obecność koronawirusa.

Pozostało jeszcze 37% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.