Roman Bednarek

Zaczęły się upały i w bloku zabrakło wody w kranach

Wody brakowało w bloku SSM przy ul. Mszczonowskiej 49, zlokalizowanego naprzeciwko straży pożarnej Fot. Roman Bednarek Wody brakowało w bloku SSM przy ul. Mszczonowskiej 49, zlokalizowanego naprzeciwko straży pożarnej
Roman Bednarek

Mieszkańcy blokuprzy ulicy Mszczonowskiej skarżą się, że w ubiegłym tygodniu brakowało wody w kranach. Wod-Kan zapewnia, że wszystko jest w porządku, mieszkańcy jednak obawiają się, aby nie powtórzyła się sytuacja z poprzedniego roku.

Sprawę nagłośnili mieszkańcy bloku przy ulicy Mszczonowskiej 49, zlokalizowanego dokładnie naprzeciwko siedziby Państwowej Straży Pożarnej w Skierniewicach.

- Mieszkam na czwartym piętrze i w ubiegłym tygodniu, jak tylko zaczęły się upały, wieczorem ciśnienie wody spadało tak bardzo, że trzeba było dobrych kilka minut czekać, aby nakapało do szklanki - mówi skierniewiczanka. - A były też i takie momenty, że woda w ogóle nie ciekła z kranu. Boję się, że powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku, kiedy to w mieście zabrakło wody i trzeba było ją dostarczać w beczkowozach.

Pozostało jeszcze 50% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.