Zakochani w pomaganiu: Wsparcie dla Tomka

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Zakochani w pomaganiu: Wsparcie dla Tomka

Magdalena Grajnert

Charytatywna akcja zagości w weekend w Skierniewicach.

Tomasz Michałowski ze Skierniewic od 4 lat walczy z nowotworem. Potrzebuje pieniędzy na drogą i nierefundowaną terapię, która jest jego szansą na poprawę stanu zdrowia. W ramach akcji "Zakochani w pomaganiu" każdy z nas może wesprzeć leczenie Tomka.

Akcja charytatywna rusza w sobotę, 13 lutego. Rozpoczyna się ona ogólnomiejską zbiórką pieniędzy do puszek, która potrwa w godzinach 9.30 - 14. Swój udział w akcji zapowiedzieli przedstawiciele władz miasta, harcerze i wolontariusze.

Tego dnia w klubie Testosteron za datek wrzucony do puszki będzie można trenować za darmo. Dla osób aktywnych w godz. 17 - 19 w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych nr 2 odbędzie się maraton zumby, wstęp także za datek wrzucony do puszki.

W niedzielę w kinoteatrze Polonez zaplanowano szereg atrakcji między godz. 10 a 13. Teatr Truskawkowi Rodzice dwukrotnie wystawi premierowy spektakl „Pinokio”. Dodatkowe atrakcje to malowanie twarzy, fotobudka, animacje dziecięce zorganizowane przez Pozytywkę i wyklejanie serca dla Tomka z laurek przygotowanych przez uczniów skierniewickich szkół.

Od godz. 15 do 18 w sali gimnastycznej ZSZ nr 2 Klub Mamy Skierniewice zaprasza na Smerfny Świat. Podczas tej imprezy dla najmłodszych zaplanowano smerfne disco i szereg atrakcji przygotowanych dla milusińskich.

Także w niedzielę w starej hali OSiR przy ul. Pomologicznej 10 od 12 do 17 na chętnych będzie czekać wielkie walentynkowe serce, na tle którego będzie można zrobić sobie zdjęcie, w komplecie czerwony dywan i królewski fotel.

Wszystkie wydarzenia mają na celu zbiórkę pieniędzy na rehabilitację i leczenie Tomasza Michałowskiego.

Magdalena Grajnert

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.