Roman Bednarek

Zaraz po świętach wielkanocnych rewitalizacja obejmie centrum miasta

Prace w ul. Warszawskiej rozpoczną się zaraz po świętach Fot. UM Rawa Prace w ul. Warszawskiej rozpoczną się zaraz po świętach
Roman Bednarek

Rewitalizacja centrum Rawy Mazowieckiej powoli wkracza w kluczowy etap. Tę część inwestycji mieszkańcy najbardziej odczują, ponieważ będą utrudnienia w ruchu drogowym. Po świętach wielkanocnych na dwa miesiące zostanie zamknięta ulica Warszawska. Miasto przygotowało objazdy.

Do tej pory prace rewitalizacyjne prowadzone były w uliczkach sąsiadujących z placem Piłsudskiego. Utrudnienia w ruchu drogowym oczywiście istniały, ale to nie były jeszcze aż tak uciążliwe. Nieco gorzej będzie po świętach wielkanocnych, gdy zostanie zamknięta ważna dla miasta ulica Warszawska.

- Nie zamkniemy Warszawskiej przed świętami, jak wcześniej było planowane, aby nie komplikować mieszkańcom życia w okresie przedświątecznym, kiedy panuje wzmożony ruch - tłumaczy wiceburmistrz Rawy Mazowieckiej Artur Piotrowski. - Inwestycję na ulicy Warszawskiej rozpoczniemy we wtorek po świętach i wówczas zostanie ona zamknięta przez około dwa miesiące.

Pozostało jeszcze 70% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł tygodniowo.

    już od
    2,46
    /tydzień
Roman Bednarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.