Zatrzymano 3 mężczyzn za uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczo 300 roślin i 4kg suszu [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Zatrzymano 3 mężczyzn za uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczo 300 roślin i 4kg suszu [ZDJĘCIA]

Magdalena Grajnert

Policjanci z KWP w Łodzi wspólnie z kryminalnymi ze skierniewickiej komendy policji zlikwidowali dwie domowe plantacje konopi indyjskich i zatrzymali 3 mężczyzn związanych z tym procederem. Zabezpieczono 300 roślin i 4 kg suszu roślinnego. Zatrzymani w wieku 27, 44 i 47 lat odpowiedzą za uprawę znacznej ilości narkotyków, za co grozi do 8 lat więzienia.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową KWP w Łodzi uzyskali informację, że na terenie jednej z posesji w powiecie skierniewickim może znajdować się uprawa konopi indyjskich.
Łódzcy funkcjonariusze wspierani kryminalnymi ze skierniewickiej policji pojechali w to miejsce i potwierdzili swoje przypuszczenia. W domu jednorodzinnym na terenie gminy Lipce Reymontowskie znaleźli uprawę marihuany wyposażoną w sprzęt wentylacyjny, oświetleniowy i grzewczy.
W miejscu uprawy policjanci zatrzymali 47-letniego mieszkańca Łodzi, który był podejrzewany o ten proceder.
Tego samego dnia, policjanci namierzyli kolejną uprawę konopi, tym razem na terenie posesji w gminie Zgierz. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 44 lat związanych z uprawą konopi. Łącznie w trakcie przeszukań zabezpieczono 300 roślin, 4 kg suszu, sprzęt wentylacyjny, oświetleniowy, grzewczy oraz środki ochrony roślin.
Ponadto zabezpieczono również telefony komórkowe oraz ponad 9 tys. zł i 500 euro gotówki. Mężczyźni będą odpowiadali za uprawę i posiadanie znacznej ilości narkotyków, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec nich 3 miesiące aresztu.

Magdalena Grajnert

Komentarze

3
Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

b

Nie chce się robić nie chciało się uczyć to się kombinuje jak tu nie płacić podatków uzależnić malolatow i wyciągnąć kasę od ich starych potem malolatt zaczną cpsx nie amfetaminy here koke potem opieka społeczna pomoże załatwić rentę i da zasilaczem a służba zdrowia wyleczy za darmowe a potem taki jeden z drugim.zabije ludzi na pasach rozjedzie zgwałcił zabije i co się wtedy powie biedny chory uzależniony nie jego wina,,, a kto za to wszystko zapłaci? Ten.który uczciwie jebie codzień,,, polskie pieklo

dobs89

[*]

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.