Rafał Klepczarek

Zbigniew Bródka wystąpił w TVP 1, aby pomóc koledze z PSP w Łowiczu

Zbigniew Bródka jest pracownikiem PSP w Łowiczu Fot. Archiwum Zbigniew Bródka jest pracownikiem PSP w Łowiczu
Rafał Klepczarek

Zbigniew Bródka, pracujący w Łowiczu mistrz olimpijski w łyżwiarstwie szybkim w Soczi był jednym z gości sobotniego (4 stycznia 2020 roku) programu telewizyjnego „Jaka to melodia?”.

W teleturnieju prowadzonym na antenie TVP 1 przez Rafała Brzozowskiego w specjalnym odcinku pojawił się także znany hokeista Mariusz Czerkawski oraz podróżnicy Marek Kamiński i Aleksander Doba, który jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z Afryki do Ameryki Południowej.

Świąteczną odsłonę programu „Jaka to melodia?” wygrała para Bródka - Czerkawski. Udało im się zdobyć 13.010 zł. Pieniądze te wraz z 620 zł, które uzbierali ich przeciwnicy, wykorzystane zostaną na rzecz powrotu do zdrowia młodszego kapitana Łukasza Sędala.

Mieszkaniec Stroniewic razem ze Zbigniewem Bródką służy w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łowiczu.

Strażak uległ w połowie ubiegłego roku poważnemu wypadkowi podczas zajęć sportowych. Ma uszkodzony kręgosłup.

Mieszkaniec powiatu łowickiego jest obecnie rehabilitowany w specjalistycznym ośrodku w Konstancinie-Jeziornej. Miesięczny koszt leczenia wynosi 10 tys. zł. Pieniądze pozyskane w trakcie popularnego muzycznego show będą wymiernym wsparciem na jego drodze do odzyskania pełnej sprawności fizycznej.

Rafał Klepczarek

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.