Zdjęcia dzieci ozdobiły naszą okładkę. Zobacz Lenę, Maksa, Julię, Adama, Jasia i Marysię!

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Gałasiński/kolaż Agnieszka Kubik
Andrzej Gębarowski

Zdjęcia dzieci ozdobiły naszą okładkę. Zobacz Lenę, Maksa, Julię, Adama, Jasia i Marysię!

Andrzej Gębarowski

Zakończyło się głosowanie w naszej akcji „Świąteczne Gwiazdeczki”, w której wybieraliśmy dzieci na pierwsze strony tygodników dołączanych w piątki do „Dziennika Łódzkiego” i - w przypadku dzieci z Łodzi - na pierwszą stronę „Expressu Ilustrowanego”. Dziś zdjęcia dzieci ozdobiły nasze okładki!

Akcję prowadziliśmy osobno w Łodzi, Skierniewicach, Piotrkowie oraz we wszystkich powiatach województwa łódzkiego. Przypomnijmy, że na stronie internetowej www.dziennik#lodzki.pl/gwiazdeczki można było śledzić przebieg głosowania i tam także znajdziemy wyniki plebiscytu.

Dzieci, które w każdym mieście i powiecie zdobyły najwięcej głosów, wzięły udział w świątecznej sesji fotograficznej, która odbyła się w miniony weekend w Łodzi po zakończeniu głosowania.

Na dzisiejszej okładce tygodnika „ITS” znalazły się dzieci (trzy dziewczynki i trzech chłopców) z naszych powiatów. Z powiatu skierniewickiego Lena Łukasiewicz i Maksymilian Budek, z powiatu łowickiego Julia Bieńkowska i Jan Grabowicz, a z powiatu rawskiego Marysia Biela i Adam Malinowski.

Dziewczynka i chłopiec, którzy zdobyli najwięcej głosów - biorąc pod uwagę głosowania prowadzone osobno w miastach i powiatach - wzięli udział w dodatkowej sesji fotograficznej, zaś ich zdjęcia ozdobią okładkę sylwestrowego wydania „Dziennika Łódzkiego”.

Bardzo atrakcyjne nagrodydla dzieci
W każdym mieście i powiecie dziewczynka i chłopiec, których zdjęcia zdobyły najwięcej głosów, otrzymali:
tytuł Świątecznej Gwiazdeczki
zaproszenie na świąteczną sesję fotograficzną do redakcji
publikację zdjęcia na okładce tygodnika „Dziennika Łódzkiego” lub na okładce „Expressu Ilustrowanego” w przypadku dzieci z Łodzi
oprawiony w ramce pamiątkowy egzemplarz gazety ze zdjęciem na okładce
3-godzinny rodzinny (2 rodziców + 1 dziecko) pobyt na basenach w Termach Uniejów
zestaw słodyczy, zestaw puzzli lub gier
bilet dla dziecka do Zoo Safari Borysew
pluszową maskotkę, worek do kolorowania
zaproszenie na wręczenie nagród, które odbędzie się w styczniu 2019 r.

Wycieczka do Disneyland pod Paryżem
Nagrody otrzymają także dziewczynki i chłopcy, których zdjęcia zajęli II i III miejsca w każdym mieście i powiecie.
Dziecko (dziewczynka i chłopiec), które zajęło I miejsce w rankingu wojewódzkim, otrzyma między innymi bon wakacyjny ITAKA o wartości trzy tysiące złotych dla dziecka wraz z opiekunem, na wycieczkę do Paryża z wizytą w parku rozrywki Disneyland, w wybranym terminie.

Przewidziano również nagrody dla dzieci, które zajmą II i III miejsce w rankingu wojewódzkim.
Partnerem naszej akcji było centrum handlowe Galeria Łódzka, które przed świętami przygotowało szereg atrakcji dla swoich klientów.

Każdy, kto dokona zakupu na kwotę minimalną 100 zł, może liczyć na profesjonalne ozdobienie upominku. Specjalnie zaproszony Mikołaj wprowadzi odwiedzających Galerię do chatki rodem ze Skandynawii. Na corocznym jarmarku, jaki odbywa się w Galerii, można znaleźć domowe pierogi, przetwory i inne świąteczne potrawy.

Andrzej Gębarowski

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.