KMP Skierniewice

Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku

Złodzieje zatrzymani na gorącym uczynku
KMP Skierniewice

Skierniewiccy policjanci z ogniwa wywiadowczego zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do pomieszczeń po byłym hotelu w Skierniewicach. Sprawcy wpadli w trakcie wynoszenia łupów z budynku.

6 maja 2016 roku chwilę po godz. 22:00 dyżurny skierował patrol wywiadowców w rejon jednego z budynków hotelowych, gdzie miało dojść do włamania.
Zmierzający na miejsce wywiadowcy w szklanych drzwiach zauważyli dwie przebiegające osoby. Na miejsce do pomocy wezwali drugi patrol wywiadowców i rozlokowali się tak, aby uniemożliwić ucieczkę potencjalnym włamywaczom.
Część z nich weszła do środka, sprawdzając pomieszczenia. Sprawdzając windę budynku, wywiadowcy ujawnili dwóch mężczyzn, wiozących pralkę automatyczną wypełnioną pościelą.
18 i 19-letni mężczyźni ze Skierniewic zostali zatrzymani na gorącym uczynku. Przy 19-latyku policjanci znaleźli zaostrzony metalowy pręt, prawdopodobnie służący do włamania. Zatrzymani zostali przewiezieni do skierniewickiej komendy, a na miejscu dalsze czynności wykonała grupa dochodzeniowo-śledcza.
Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili podejrzanym o zarzut uszkodzenia mienia oraz usiłowania kradzieży z włamaniem.

KMP Skierniewice

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

tygodnikits.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.