Zmiany na dyrektorskich stołkach już od września

Czytaj dalej
Magdalena Grajnert

Zmiany na dyrektorskich stołkach już od września

Magdalena Grajnert

Kadencje niektórych dyrektorów placówek wychowawczo-oświatowych dobiegają końca. Niebawem urząd miasta rozpisze nowe konkursy.

Z końcem sierpnia kończy się kadencja sześciu dyrektorom miejskich szkół, dwóm dyrektorom przedszkoli oraz dyrektorowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skierniewicach.

Zostanie ogłoszony także konkurs na dyrektora zespołu szkół powstałego z LO im. B. Prusa oraz Gimnazjum nr 5. Tym samym stracą stanowiska Iwona Leśniewicz, dyrektor LO im. B. Prusa oraz Robert Jarczewski, dyrektor Gimnazjum nr 5.
Kadencja Iwony Leśniewicz powinna się zakończyć w 2019 roku, Roberta Jarczewskiego rok później. Iwona Leśniewicz póki co nie wie czy weźmie udział w konkursie na dyrektora nowo utworzonego zespołu szkół. - Póki co jest to jedna wielka niewiadoma, więc trudno mi ocenić sytuację - mówi dyrektorka LO im. B. Prusa.

Z końcem sierpnia kończy się kadencja dwóm dyrektorom szkół podstawowych, Annie Łapskiej, dyrektor SP nr 1 oraz Pawłowi Koźbiałowi, dyrektorowi SP nr 2. Po pięciu latach kończy się też kadencja dyrektorom dwóch gimnazjów: Dorocie Pasik, dyrektorce Gimnazjum nr 1 i Romanowi Czyżewskiemu, dyrektorowi Gimnazjum nr 3 w Skierniewicach. Umowy skończą się także Henrykowi Kobyłeckiemu, dyrektorowi Zespołu Szkół nr 3 w Skierniewicach, Ewie Szydłowskiej, dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Skierniewicach oraz Tomaszowi Chmurskiemu, dyrektorowi Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Skierniewicach.

W tym roku kadencja kończy się również Agnieszce Bukowskiej-Gierach, dyrektor Przedszkola nr 3 i Teresie Sobolewskiej, dyrektor Przedszkola nr 5.

W przyszłym roku czeka nas mniejsze zamieszanie. W 2017 roku kadencje kończą się: Barbarze Karwat, dyrektorce SP nr 4 i Darosławowi Sadowskiemu, dyrektor ZS nr 4 w Skierniewicach.

Więcej zmian czekają przedszkola. Zakończy się kadencja Teresy Swaczyna, dyrektor Przedszkola nr 1, Małgorzacie Kaniewskiej, dyrektor Przedszkola nr 2, Krystynie Dziąg, dyrektor Przedszkola nr 4 i Jolancie Wasilewskiej, dyrektor Przedszkola nr 8.

Magdalena Grajnert

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.