Zróbmy To Po Czesku Złombol Team ruszył ze Skierniewic do Irlandii [ZDJĘCIA]

Czytaj dalej
Fot. Katarzyna Michałowska
Katarzyna Michałowska

Zróbmy To Po Czesku Złombol Team ruszył ze Skierniewic do Irlandii [ZDJĘCIA]

Katarzyna Michałowska

Złombol Team ze Skierniewic ruszył do Irlandii.

– Chciałem podziękować drużynie ze Skierniewic. Jest to akcja charytatywna i niesamowita przygoda. – dziękował prezydent Krzysztof Jażdżyk.
Załoga poprosiła prezydenta o podpisanie się na masce samochodu. Wolontariusze pojadą skodą Favorit z 1991 roku. Mają także przyczepkę Niewiadów N250 z 1990 r. Adam, Kamil, Michał i Asia pojadą do Irlandii. Przejadą przez Niemcy, Belgię, Francję i Anglię. Są przygotowani na różne awarie.

– W zeszłym roku dwie załogi jechały do Grecji. Jest to akcja charytatywna organizowana w całej Europie. Załogi samochodów-klasyków zjeżdżają się w wybrane miejsce w Europie i pomagają dzieciakom z różnych zakątków: z domów dziecka lub osobom niepełnosprawnym. Każda załoga jest zobligowana zebrać środki, by mogli wystartować. Środki zostają wpłacane na konto fundacji Nasz Śląsk. Wspieramy ich, promują Skierniewice i rozdają nasze materiały promocyjne i częstują naszymi krówkami. Opowiadają o Skierniewicach. W zeszłym roku prosto z Grecji wjechali na paradę święta kwiatów. Bardzo im za to dziękujemy – mówiła Barbara Widulińska.

W zeszłym roku załoga pojechała do Grecji.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.