Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu Sportowiec Roku 2018

Czytaj dalej
Katarzyna Michałowska

Zwycięzcy powiatowego etapu plebiscytu Sportowiec Roku 2018

Katarzyna Michałowska

Prezentujemy zwycięzców powiatowego etapu plebiscytu Sportowiec Roku 2018. Zakończył się 28 grudnia o godzinie 22.

Głosowanie odbywało się w sześciu kategoriach.
W kategorii Junior Roku – Dziewczęta najwięcej głosów zdobyła Wiktoria Podrażka ze Skierniewic (87). W powiecie łowickim pierwszą lokatę zajęła Klaudia Kolos, a w rawskim Julia Bartoszek.
W kategorii chłopców w Skierniewicach najwięcej głosów zdobył Piotr Swynarski (136), w powiecie rawskim Mateusz Sypniewski (52), a w powiecie łowickim Miłosz Papuga (65).
O tytuł Sportowca Roku w kategorii kobiet nadal będą walczyć: Paulina Biernat ze Skierniewic (220 głosów) i Eliza Brzęczek z powiatu rawskiego (26 głosów). Niestety, nie zgłoszono żadnej kandydatki z Łowicza.
W kategorii mężczyzn w Skierniewicach pierwszy był Mateusz Bolimowski, w powiecie rawskim najwięcej głosów zdobył Michał Ciesielski (93), a w łowickim Michał Szram (207).
Pierwsze miejsce w kategorii Trener Roku w Skierniewicach zdobył Sebastian Stępniak, w powiecie łowickim najlepszy okazał się Jan Ruciński, a w rawskim Daniel Penczak.
W Łowiczu nie zgłoszono żadnej kandydatury w kategorii Drużyna Roku. W Skierniewicach najwięcej głosów zdobył rocznik 2004–2005 Unii Skierniewice, a w powiecie rawskim Mazovia Rawa Mazowiecka.
Głosowanie w wojewódzkim finale będzie trwało od 4 stycznia, od godz. 12 do 15 stycznia do godz. 22.

Katarzyna Michałowska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.