Policja twierdzi, że auta nie niszczą zieleni

Czytaj dalej
Tomasz Jarzyna

Policja twierdzi, że auta nie niszczą zieleni

Tomasz Jarzyna

W nawiązaniu do opublikowanego w dniu 10 października 2014 roku w Tygodniku "ITS" artykułu pt.: "Przed komendą jest parking i trawnik, czy tylko parking?" pragnę podkreślić, że w artykule nie przedstawiono rzetelnie wszystkich informacji na temat parkingu przed Komendą Miejską Policji w Skierniewicach.

Parkowanie przed komendą na trawniku, czy parkingu

Artykuł sugeruje czytelnikowi, że skierniewiccy policjanci, jak i inne osoby parkując na placu przed Komendą Miejską Policji w Skierniewicach parkują jednocześnie na trawniku i popełniają wykroczenie, co jest nieprawdą.

Informuję, że teren parkingu przed Komendą Miejską Policji w Skierniewicach jest oznakowany przez zarządcę drogi znakiem D-18 "parking", a w obecnym kształcie funkcjonuje od ponad 30 lat. Parkowanie na tym parkingu nie stanowi wykroczenia z art. 144 obowiązującego Kodeksu wykroczeń dotyczącego niszczenia zieleni.

W załączeniu przesyłam zdjęcie wykonane 9 października 2014 roku, przedstawiające pełen obraz parkingu przed skierniewicką komendą z towarzyszącym mu od lat oznakowaniem.

Zwracam się z prośbą o opublikowanie powyższego tekstu w najbliższym możliwym wydaniu Tygodnika, ponieważ jest to informacja istotna dla wszystkich osób przyjeżdżających do Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach, a także stanowi on klarowną odpowiedź na pytanie zawarte w tytule przedmiotowego artykułu.

Tomasz Jarzyna

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.