nik

Tancerze 4-20 nie zwalniają tempa. Kolejne medale Mistrzostw Polski

nik

Cztery medale Mistrzostw Świata WADF wywalczyli skierniewiccy tancerze z Akademii Tańca 4 - 20, ugruntowując swoją mocną pozycję na międzynarodowych parkietach.

Podopieczni Moniki Kotowskiej podczas rozgrywanych w Płocku Mistrzostw Świata wywalczyli tytuły wicemistrzowskie w kategoriach Jazz Dance Large Team Juveniles oraz Contemporary Ballet Large Team. Do dwóch srebrnych krążków skierniewiccy tancerze dorzucili też dwa brązowe, stając na podium w kategoriach Jazz Dance Small Teams Junior i Jazz Dance Duos Youth & Adults. To kolejny w tym roku międzynarodowy sukces Akademii Tańca 4 - 20, która wcześniej zdobyła tytuł Mistrza Polski WADF, a na swoim koncie ma też triumfy w mistrzostwach świata i Europy.